Društvo Hispanista logo

Que Pasa Reflejo

Oblasti radaKulturne aktivnosti

Kulturne aktivnosti

Različitim kulturnim aktivnostima (tribine, predavanja, žurke, svirke, izložbe, književne i filmske večeri, edukativne radionice i slično) Društvo hispanista želi da promoviše hispansku kulturu i društvo. Osim toga, organizacijom ovakvih događaja doprinosi se čvršćem povezivanju organizacija i institucija koje se bave hispanistikom u Srbiji, kao i pronalaženju načina za uspešnije i intenzivnije povezivanje sa kulturnim i obrazovnim institucijama hispanskih zemalja.

Do sada smo organizovali preko 35 kulturnih događaja, a imamo osećaj da smo tek počeli!

Pridruži nam se i budi deo tima. Piši nam na: jelenas@drustvohispanista.rs.

Buy Oxycodone Online Buy Ephedra Online Buy Lorcaserin Online Buy Librium Online acheter xenical acheter metronidazole en ligne acheter metformin en ligne acheter cytotec misoprostol en France