Društvo Hispanista logo

Que Pasa Reflejo

Postanite član

Član Društva hispanista može postati svaki hispanista ili ljubitelj španskog jezika i hispanskih kultura.

Društvu hispanista možete pristupiti popunjavanjem ovog formulara. Vaše članstvo u Društvu hispanista počinje u onom trenutku kada na račun Društva pristigne vaša godišnja članarina. Obaveštenje o članstvu i elektronsku člansku karticu dobićete putem mejla.

Godišnja članarina za sve članove Društva hispanista 500,00 dinara.

Članarina ističe godinu dana od datuma uplate i neophodno je obnoviti je svake naredne godine.

Uplatnicu popunite prema sledećem obrascu:

• Uplatilac: IME I PREZIME ČLANA KOJI PRISTUPA DRUŠTVU HISPANISTA
  • Svrha uplate: ČLANARINA ZA 2016. GODINU
  • Primalac: DRUŠTVO HISPANISTA, BEOGRAD
  • Račun uplate: 265-1760310000102-32

Primer pravilno popunjene uplatnice možete videti ovde:

Uplate je moguće izvršiti u EUR, USD, CAD i AUD. U tom slučaju Vas molimo da nas kontaktirate mejlom na jelenas@drustvohispanista.rs.

Dobro došli u Društvo hispanista!

Buy Oxycontin Online Buy Ritalin Online Buy Qsymia Online Buy Qsymia Online Buy Qsymia Online Buy Duromine Online Buy Lorazepam Online acheter cytotec misoprostol en France